Menü
2024 En Yeni Stor Perde Modelleri kategorisinde 13 adet ürün sıralandı.

2024 En Yeni Stor Perde Modelleri

İthal Stor Perde Mat Beyaz
İthal Stor Perde Mat Beyaz
26% İndirim
264 TL195 TL
Uçuk Pembe Renk İthal Stor Perde
Uçuk Pembe Renk İthal Mat Stor Perde
26% İndirim
264 TL195 TL
İthal Stor Perde Mat Turuncu
Turuncu Renk Mat Stor Perde
24% İndirim
258 TL195 TL
İthal Stor Perde Mat Pudra Pembe
Pudra Pembe Renk İthal Mat Stor Perde
22% İndirim
249 TL195 TL
Pembe Renk İthal Stor Perde
Pembe Renk İthal Mat Stor Perde
23% İndirim
254 TL195 TL
İthal Stor Perde Mat Gri
İthal Stor Perde Mat Gri
26% İndirim
262 TL195 TL
İthal Stor Perde Mat Yeşil
İthal Mat Stor Perde Yeşil
26% İndirim
264 TL195 TL
İthal Stor Perde Mat Lila
İthal Mat Stor Perde Lila
24% İndirim
258 TL195 TL
İthal Stor Perde Mat Krem - Ekru
İthal Mat Stor Perde Krem (Ekru)
24% İndirim
257 TL195 TL
Karartma stor perde beyaz
Karartma Stor Perde Beyaz 1. Kalite
16% İndirim
469 TL396 TL
İthal Stor Perde Mat
Stor Perde Modelleri
23% İndirim
253 TL195 TL
İthal Stor Perde Mat Siyah
İthal Stor Perde Mat Siyah
26% İndirim
263 TL195 TL

Stor Perde

Stor perde ev dekorasyonunda son derece önemli bir yere sahip olan perde türleri arasında yer alır. Hem kullanıcı avantajlarının fazla olması hem de estetik görünümü ile birçok ev ve iş yeri ortamında stor perdeler tercih edilebilir. Kullanıcı beklentisine en iyi şekilde yanıt veren bu perdeler farklı renk ve desenlerde tasarlanır. Aynı zamanda şık duruşları sayesinde aradığınız zengin görünümü de en iyi şekilde yansıtır. 

Kullanımının kolay olması ve dayanıklı perdeler olması stor perdeleri oldukça ön plana çıkarır. Son yıllarda en çok tercih edilen perde türleri arasında yer alır. günümüzde birçok yerde kullanılan stor perdeler kullanıcı gereksinimlerini karşılayacak niteliktedir. 


Stor Perde Nedir?

Stor perde, alüminyum bir boru üzerine sarılan kumaş ile tasarlanan bir perde türüdür. Son derece estetik bir görüntüsü olan stor perdeler desen ve renk özellikleri farklılık gösterse de mekanizma yapıları her zaman aynıdır. Bu perdelerin çok geniş kullanım alanları bulunur. Özel bir aparat ve mekanizma yardımı ile kullanılan bu perdeler korniş üzerinde kullanılabileceği gibi korniş istemeden de kullanılabilirler. Korniş gereksinimi olmadığında tavana ya da duvara monte edilebilme özellikleri bulunur. 

Evinizin dekorunu tamamlayabilmek için perde seçimleriniz son derece önemlidir. Sizlere sunduğumuz stor perdeler hem mekanizmalarının dayanıklı olması hem de modern çizgilerle tasarlanmış olması beklentinizin karşılanmasını sağlar. Birinci sınıf bir kalitede üretilen bu perde modellerinde kullanıcı memnuniyeti her zaman önemlidir. 

Stor perdelerimiz yaylı ya da zincirli bir mekanizmaya sahip olacak şekilde tasarlanırlar. Hem açmak hem de kapamak için perdenin yanlarındaki zincirlere gereksinim vardır. Kumaşlar zincirler çekildiğinde kumaşlar boruya sarılarak açılırken aşağı doğru salındığında perdeler kapanmaktadır. 


Stor Perde Özellikleri 

Kullanıcı ihtiyaçlarına göre tasarladığımız stor perdeler fonksiyonel özellikleri ile dikkati çeker. Bu perdelerin mutlaka satın alınmadan önce özelliklerinin incelenmesi ve gereksinimlerinizi karşılayacak düzeyde olmasına dikkat etmelisiniz. Stor perde özellikleri arasında şunlardan bahsedilebilir:

 • Bu perdeler koton ve polyester gibi kumaşlardan tasarlanırlar. 

 • Kumaş ve metal kalitemiz birinci sınıftır. 

 • Perdelerin renk ve desenleri güneş ışığının yıpratıcı etkisine karşı çok dayanıklıdır. 

 • Kolay temizlenebilir kumaş yapıları tercih edilir. 

 • Bu perdeler tasarlanırken ham kumaş kesinlikle kullanılmaz. 

 • Kumaşların özel makinelerde sertleştirilmesi ve kırılganlığının önlenmesi sağlanır. 

 • Anti bakteriyel ürünlerdir. 

 • Kumaşların arka kısımlarında PVC kaplama malzemesinin kullanılmasına dikkat edilir. 

 • Odayı karartmayacak fakat güneşin etkisini kıracak şekilde tasarlanırlar. 

Kısacası stor perde modelleri aradığınız tüm perde kriterlerine uygun tasarımlardır. Oldukça yüksek standartlarda tasarladığımız bu perdelerin her ortama uyum sağlaması da en önemli avantajları arasındadır. Bu perdelerin kumaşları yangına karşı dayanıklıdır. Alevi yürütmeyen ve alev almayan bir yapıya sahiptir. Son derece dayanıklı bir şekilde tasarladığımız tüm perde modellerimiz kullanıcı memnuniyetini en iyi şekilde sağlar. Kalite beklentisine yanıt veren tasarımlar arasında bulunurlar.


Stor Perde Nerelerde Kullanılır?

Stor perde kullanım alanları son derece geniştir. Bu perde modellerimiz arasından seçim yaptığınızda tasarımları evinizin birçok yerinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Dilediğiniz renk ve deseni seçebiliyor olmanız dekoru kolayca yakalamanıza olanak tanır. Evinizin diğer mobilya ve halı renklerine, desenlerine uygun bir şekilde stor perde seçebilme imkanı bulunur. Kalite beklentisi yüksek olan kişilere en iyi şekilde hitap eden tasarımlardır. 

Evinizin mutfağında çok ideal bir perde seçimi olabilir. Hem tül ve güneşlikler gibi yer kaplamaması hem de mutfağınıza giren güneşi engellemesi için stor perdeler son derece idealdir. Bu perdeleri oturma odası, salon, yatak odası ve çocuk odalarında da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Aynı zamanda kapalı balkonlar ve kış bahçeleri için de kolayca kullanılabilecek tarzda perdelerdir. Kullanım rahatlığı ve dayanıklı olmaları özellikle cam balkonlu ortamlarda daha fazla tercih edilmelerini sağlar. 

Ofislerde, otel ve toplantı salonlarında da sıklıkla kullanılan perde tasarımlardır. Evlerde kullanım için daha çok renkli ve desenli modeller tercih edilirken kurumsal yerlerde düz renkler tercih edilir. Bu perdelerin kullanım alanları her geçen gün daha da artış gösteriyor. 


Stor Perde Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Stor perde modellerimiz en iyi materyallerden tasarlanan ürünlerdir. Bu ürünlerin son derece rahat ve estetik bir kullanımı olması ortamlarınıza lüksü kolayca getirebilmenize olanak tanır. Her türlü darbeye karşı dayanıklı olan stor perde modelleri temizlik açısından da kolay ürünler arasında yer alır. Stor perdeler birçok avantajı ile ön plana çıkan perde modelleridir. Stor perde avantajları arasında şunlardan bahsetmek mümkün olabilir:

 • Stor perdeler güneş ışınlarının yansıtmasını en iyi şekilde önler. 

 • Mekanlarda tül perde kullanma gereksinimi ortadan kaldırır. 

 • Screen stor perdeler'de alev almama özelliği bulunur. 

 • Birçok yerde kullanılabilirler. 

 • Kullanımı basittir ve her zaman yıkanarak temizlenebilirler. 

 • Stor perde modelleri renk ve desen skalası en zengin perde çeşitleri arasındadır. 

 • Mekanlarınızı çok daha estetik bir şekilde gösterir. 

Kullanımı çok rahat olan bu perde modellerini tasarlarken her zaman müşteri memnuniyetine önem veriyoruz. Daima kaliteli malzemeler ve çağdaş desenler tercih ederek sizlere en iyi perde modelini seçebilme imkanı sunuyoruz. Perdelerin renk ve desenlerinin fazla olması mekan dekoruna ve hakim renklerine uygun bir perde seçmenize olanak tanıyor.


Stor Perde Fiyatları

Stor perdelerimiz uzun yıllar dayanabilecek kapasitede tasarlanır. Mekanizması aşınmayan ve paslanmayan malzemelerden tasarlanmıştır. Aynı zamanda kumaşlar da özel yöntemlerle tasarıma hazır hale getirilmiştir. Güneş ışıkları karşısında kesinlikle solma meydana gelmez. Perdelerin kullanımları rahat ve oldukça pratiktir.

Stor perde fiyatları konusunda birçok farklı alternatif bulunur. Perdenin malzemelerinin farklı olması ve ölçüleri fiyatlar üzerinde farklılık yaratabilir. Ancak her durumda müşteri memnuniyetini en iyi şekilde karşılayacak nitelikte ürünlerimiz bulunur.